Nasza firma oferuje znakowanie odzieży metodą sitodruku oraz Flex i Flox

Znakowanie odzieży sitodrukiem dla średnich i dużych nakładów (koszulki, bluzy, torby, odzież robocza i sportowa). Sitodruk jest jedną z najlepszych metod dla prostych i średnich grafik przy dużych nakładach. Taka technika pozwala uzyskać bardzo dobrą jakość, odporność na pranie oraz miękkość w dotyku. Farby wodne spełniają
wszystkie najbardziej restrykcyjne normy ekologiczne na rynku tekstylnym.

Znakowanie i zdobienie odzieży metodą Flex i Flox dla niskich i średnich nakładów, tj. za pomocą folii, która od spodniej strony pokryta jest niewyczuwalną warstwą kleju uaktywniającego się w wysokiej temperaturze.

Technika znakowania odbywa się przez wycięcie grafiki na ploterze tnącym, a następnie na prasie, pod wpływem wysokiej temperatury grafika jest transferowana na odzież (koszulki, bluzy itd.), torby reklamowe, odzież sportową i roboczą (kamizelki BHP itd.).

Flex jest materiałem gładkim, o jednolitym kolorze. Jeśli nadruk jest kilkukolorowy, ploter wycina poszczególne elementy z różnych kolorów folii, które są aplikowane na odzież.

Flox posiada delikatną włoskową strukturę, tzw. meszek, który jest przyjemny w dotyku. Nadruk po zaaplikowaniu na materiał jest trwały, dobrze znosi pranie.

Na życzenie klienta wykonujemy nadruki dowolną techniką w każdej ilości.