Druk na folii samoprzylepnej

Oferujemy wydruki na folii samoprzylepnej od małych naklejek reklamowych po wydruki wielkoformatowe. W naszej ofercie posiadamy folię do różnorodnych zastosowań. Drukujemy na foliach monomerycznych, polimerowych, wylewanych oraz one way vision. Nasze wydruki sprawdzą się na witrynach sklepowych jak i na planszach blachach czy autach. Wydruki z folii nadają się do oklejania wszelkiego rodzaju powierzchni jak plexi, pcv, dibond, szkło, auta i wiele innych. Folia jest dość łatwa w aplikacji można nawet samemu wykleić witrynę czy planszę. Wydruki wielkoformatowe należą do nowoczesnych technik druku i są doskonałym nośnikiem reklamy, który daje możliwość uzyskania niezwykłych efektów. Sprawdzają się przy pojedynczych realizacjach, jak i przy dużych kampaniach reklamowych. Dodatkowo wycinamy ploterem grafiki po obrysie takie jak naklejki reklamowe czy informacyjne. Druk solwentowy charakteryzuje się wysoką jakością oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Dodatkowo nasze wydruki zabezpieczamy laminatem uv który zabezpieczy wydruki oraz kolory na długi czas.

Cięcie grafiki z folii samoprzylepnej

Wycinamy wszelkiego rodzaju grafiki ploterem tnącym z folii samoprzylepnej kolorowej, mrożonego szkła, odblaskowych jak i również tniemy grafikę po obrysie która wcześniej została wydrukowana na folii samoprzylepnej. Tego rodzaju grafiki świetnie sprawdzą się przy nanoszeniu logotypów, napisów na auta, witryny, blachy czy płyty. Folie ploterowe są bardzo odporne na warunki atmosferyczne ponieważ są barwione w masie. Do przenoszenia liter wyciętych na naklejane powierzchnie używamy papier transferowy daje nam szybkie nanoszenie grafik i liter oraz mamy pewność, że nic nam się nie poprzesuwa i rozjedzie. Ważnym elementem jest odpowiedni dobór folii do podłoża oraz zastosowania. Jeśli nie wiesz jaka folie potrzebujesz doradzimy i odpowiemy na pytania.

Druk banerów

Baner reklamowy jest bardzo popularną formą reklamy i dobrze się sprawdza przy oznakowania firmy. Banery są dość tanim materiałem reklamowych dającym duże możliwości i świetny efekt wizualny, dodatkowo są odporne na warunki atmosferyczne. Zamieszczenie dużego baneru na ścianie, płocie lub konstrukcji z pewnością przyciągnie oko jak i również pozwoli pozyskać nowych klientów lub zauważyć firmę. Na banerze możemy wydrukować wszystko – zdjęcia cyfrowe, obrazy ogranicza nas tylko wyobraźnia. Drukujemy w jednym panelu do 320 cm szerokości. Większe banery zgrzewamy z brytów. W naszej ofercie posiadamy banery powlekane, laminowane jak i blockout. Dodatkowym autem banerów jest możliwość zwinięcia lub złożenia w kostkę i szybki montaż który możemy wykonać samemu dzięki nabitym oczkom na banerze.

Tags: Litery samoprzylepne, grafika, litery z folii samoprzylepnej, loga, Poznań